Mybė spaudoje

image-1

Vaikai ir dėmesingumas: praktikos, kurios padės geriau susikaupti ir sutelkti dėmesį į reikiamas užduotis

Skirtingos filosofijos ir religijos teigia, kad klajojantis protas – tai nelaimingas protas. Iš tikrųjų, dažnai mes užsiimame vienomis veiklomis, bet tuo metu galvojame apie visai kitus dalykus. Žurnale „Science“ paskelbtas tyrimas parodė, kad žmonių mintys klajoja 47% laiko, nepriklausomai nuo to, kokia veikla jie tuo metu užsiima (Killingsworth ir Gilbert, 2010). Nuklydus dėmesiui nuo veiklos, patiriama laimė sumažėja tiek vaikams, tiek suaugusiems.

EGLE

Lietuvė mokslininkė sukūrė unikalią programėlę, kuri padeda vaikams nusiraminti ir užmigti vos per kelias minutes

Supratau, kad, gyvenant aktyvų gyvenimą ir norint atrasti ramybę savo šeimoje, reikia suteikti ramybę savo vaikams, o įprasti tėvų taikomi raminimo būdai dažnai neveiksmingi", -sako trijų vaikų mama, mokslininkė dr. Eglė Karmazienė. Pasitelkusi skirtingų sričių specialistus, ji sukūrė programėlę, kuri padeda vaikams nurimti, atsipalaiduoti, užmigti arba susikaupti, susitelkti į užduotį. Unikalia programėle jau domisi ir užsieniečiai.
lrytas

Vaikų miego ekspertė L. Suodaičiui pataria, kaip tėčiai gali prisidėti prie kokybiško šeimos miego

Kiek? Kaip? Kada vaikams miegoti? Kaip užmigdyti? Kada galima atsisakyti dienos miego? Visa tai tinklalaidėje.

mokosi

Kodėl vaikams prastėja atmintis ir ką daryti, kad ji pasitaisytų?

Pamenate, kai klasės draugams skambindavome iš laidinių telefonų? Kiek telefono numerių tada žinojote atmintinai? Aš tikrai žinojau daugiau nei 20 telefono numerių, visų klasės draugų ir giminaičių gimtadienius. Bet kiek telefono numerių dabar žino pradinukai? Greičiausiai vieną ar kelis.

image-3

Programėlė vaikų miegui ir ramybei: kai idėją patvirtina norintys padėti

Kokie balsai patinka vaikams, kodėl juos ramina lietaus garsas, bet nepatinka vėjo, – vieni iš klausimų, kuriuos pastaruoju metu aiškinosi dr. Eglė Karmazienė – finansų srities mokslininkė, sukūrusi dėmesingumo programėlę vaikams „Mybe“, kurioje praktikos, skirtos užmigti, nusiraminti ar gerai nusiteikti gerai dienai.
atmin

Būdai atminčiai gerinti

Labas rytas, Lietuva! laidoje programėlės mybe kūrėja dr. Eglė Karmazienė pasakoja, kaip gerinti atmintį ir kodėl ji gali prastėti.

Mūsų kontaktai

Sekite mus Instagram, Facebook ir YouTube.

MB Mybė
Įmonės kodas: 305985327
El. paštas: r@mybe.lt

© 2024 visos teisės saugomos mybe.lt